Wiele osób pyta mnie o literaturę, którą polecam do rozwoju umiejętności inwestowania w nieruchomości oraz do udoskonalania osobowości.

Z myślą o uczestnikach warsztatów WIWN® stworzyłem księgarnię internetową, w której można nabyć podręczniki do samodoskonalenia się. Mowa tu oczywiście o Sklepie Rentiera. Polecam serdecznie. Znajduje się tam ponad 120 tytułów.

Godne uwagi są książki Roberta Kiyosakiego, np. Biznes XXI w. Choć na sam początek polecam przede wszystkim Bogaty ojciec, biedny ojciec, gdzie autor pokazuje i tłumaczy, jak powiększać swój kapitał, będąc na etacie, i jak znaleźć się w sytuacji, w której Twoje aktywa będą utrzymywać Twoje pasywa.

Kolejna ważna książka – Myśl i bogać się Napoleona Hilla – sprawi, że będzie Ci o wiele łatwiej dążyć do biznesu. Podręcznik Anthony’ego Robbinsa Obudź w sobie olbrzyma spowoduje, że wypłyniesz na szerokie wody i oprócz rozwoju będziesz mógł cieszyć się powiększaniem majątku. Dale Carnegie to autor, który napisał wiele pozycji. Ja z całego serca polecam Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi – to elementarz, dzięki któremu udoskonalisz sposób nawiązywania więzi z innymi ludźmi.

książki

W Sklepie Rentiera dostaniesz też moją książkę Zarabiaj na nieruchomościach. A także Wszystko o flipach – 200 pytań do eksperta w zakresie obrotu nieruchomościami, czyli podręcznik mojego autorstwa, gdzie odpowiedziałem na najczęściej pojawiające się na moich webinarach pytania. Stanowi kompendium wiedzy.

Znajduje się tam również wiele innego rodzaju pozycji, które podpowiadają, jak inwestować w nieruchomości, jak pozyskiwać kredyty.

Jest symulator inwestowania w nieruchomości, który uzmysłowi cały proces inwestycyjny. To rzeczywiste przeniesienie na planszę inwestowania w terenie, jakie jest na polskim rynku.

Inwestowanie w nieruchomości nie jest prostym biznesem, ale dzięki wymienionym pomocom znacznie łatwiej będzie Ci odnaleźć się w tym świecie.