Firma WIWN.pl® nawiązała współpracę ze sklepem budowlanym Bricoman. Wiąże się to z szeregiem korzyści dla Uczestników warsztatów WIWN®.

Każdy Uczestnik, mający firmę, otrzyma kartę VIP sklepu Bricoman. Będzie się to odbywać na drugim etapie warsztatów stacjonarnych (Remont). Ponadto przedstawiciel sklepu Bricoman będzie prowadził wówczas krótki panel. Zdradzi wiele sztuczek na temat tego, jak przeprowadzić sprawny remont w zakładanym budżecie.

Posiadacze karty VIP będą mogli korzystać z licznych zniżek. Punkty na kartę będą naliczane x5 na wszystkie produkty z działu sanitarnego, wykończeniowego, technicznego, z wyjątkiem działu budowlanego, gdzie naliczanie jest standardowe (x1). Za punkty będzie można otrzymać spore rabaty. Możliwy będzie także rabat na zakupy ilościowe, np. 5% rabatu na zakup całej palety kleju do płytek.

Dodatkową korzyścią jest odroczony termin płatności do 30 dni. Kolejna ważna kwestia to darmowy transport. Nie będzie więc trzeba tracić czasu na przywożenie materiałów, będzie można zamówić je przez Internet lub telefon i otrzymać na miejsce budowy. Ta usługa będzie dostępna po spełnieniu pewnych warunków (zakupy za min. 1000 zł, a w Szczecinie za 2000 zł), w miastach, w których znajduje się Bricoman (do 30 km), czyli w Warszawie, Poznaniu, Białej Podlaskiej, Łodzi, Jaworznie, Szczecinie, Lublinie oraz Gdańsku.

Dla posiadaczy karty będą organizowane specjalne dni VIP 3 razy w roku, na których będzie można wziąć udział w licytacjach oraz konkursach. Ponadto będą się odbywać spotkania szkoleniowe, gdzie będzie można zapoznać się z nowościami technologicznymi oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać je w praktyce. Ktoś mógłby zadać pytanie: „Po co mi ta wiedza, jeżeli nie będę samodzielnie wykonywał remontu?”. Ta wiedza jest potrzebna, by usprawnić pracę ekipy remontowej, by móc wskazać robotnikom, jak mają działać, aby remont odbył się szybciej i przy minimalnych kosztach.

Warto dodać, że jest to sklep dla fachowców, profesjonalistów, w przeciwieństwie do Leroy Melin, w którym nie znajdziemy pewnych specjalistycznych towarów. Choć należy zaznaczyć, iż oba sklepy budowlane należą do Groupe ADEO.

Współpraca ze sklepem Bricoman ma ułatwić Uczestnikom warsztatów WIWN® etap remontu i umożliwić wykonanie go w zakładanym budżecie z najwyższą jakością. Jest to kolejne rozwiązanie przynoszące przydatne informacje i możliwość tańszych zakupów.


Jeżeli chcesz poznać ofertę Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości, to zostaw swojego maila na stronie www.wojciechorzechowski.pl i wypełnij otrzymaną ankietę.