Znasz moje hasło przewodnie: Przeprowadzę Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny?

Niektórzy mówią: „A po co ty to robisz? Tworzysz sobie konkurencję. A w ogóle to ty na pewno zarabiasz na szkoleniach i na sprzedaży książek!”. Tak naprawdę to są grosze. Oczywiście, są to wpływy, które wspierają budżet. Ale powód, dla którego to robię, jest zupełnie inny. Chodzi o takie projekty jak choćby Miniakademik. To jest jedna z inwestycji moich i Tomasza Góry, którą robimy w ramach projektu 100kamienic.pl. Możesz wejść pod ten adres (www.100kamienic.pl) i zobaczyć. Kiedyś nawet nie marzyłem o tym, żeby robić takie wielkie rzeczy. A tu proszę! I Ty też możesz takie robić! Ale oczywiście powinieneś zacząć od początku…

Ja w tej branży zaczynałem 15 lat temu. Potem, w okolicach 2014 roku, moje nieruchomości i biznesy sprawiły, że mogliśmy spokojnie odpoczywać. Ale to wszystko nie stało się natychmiast, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To wymagało cierpliwej, systematycznej, ciężkiej pracy. Ja czasami mówię, że przez ostatnie 20 lat, kiedy pracowałem intensywnie, przepracowałem tyle, co statystyczny Polak w ciągu 40 lat. Ale to też dlatego, że musiałem odrabiać swoje ogony.

Być może dzisiaj mówisz: „Oglądam już Orzechowskiego 3 lata i jeszcze nie rozpocząłem”. Dostaję czasem takie SMS-y i maile. W jednym internauta przyznał się, że ogląda mnie 5 lat. Kupił pierwszą nieruchomość, ale to nie było to. Dopiero teraz naprawdę chce rozpocząć przygodę z nieruchomościami.

Być może Ty też chcesz rozpocząć. Bo możliwe, że tam na końcu czeka Cię taki budynek jak wspomniany Miniakademik. A to jeden z 7 projektów, które teraz realizujemy. Ich wartość przekracza 200 mln. Ale kiedyś zaczynałem od małych inwestycji. Małe mieszkania pod wynajem – to się nie sprawdzało, więc przerzuciłem się na flipy. A potem, w 2011 roku, na większe lokale komercyjne, np. na Piotrkowskiej 270 w Łodzi. A potem jeszcze większe. I okazało się, że cała ta strategia może być powielona przez innych. Wiele osób pytało: „Wojtek, jak ty to zrobiłeś? Czy możesz nas nauczyć?”. I tak powstały Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości.

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości (WIWN®) to system nauki, w którym przeprowadzam za rękę przez cały proceswarsztaty inwestycyjny.

Najpierw jest nauka online, potem warsztaty stacjonarne, a w międzyczasie wsparcie moje i mojego zespołu, liderów w każdym mieście wojewódzkim, a także naszej społeczności. Jest również pomoc oprogramowania, które uczy Cię dobrze inwestować, poprawnie liczyć. To wszystko to wiedza moja i moich partnerów, wypracowana przez 15 lat. Ale trzeba od czegoś zacząć. Od pierwszej małej inwestycji. Do tego potrzebujesz determinacji, zawzięcia, pracowitości, uporu, kreatywności. Niezależnie od tego, kim dzisiaj jesteś, możesz rozpocząć.

Te Warsztaty można przejść za darmo. Dlaczego za darmo?

Ponieważ na Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości robisz swoją pierwszą inwestycję pod moim okiem. Kiedy sprzedajesz mieszkanie, zarabiasz i tym samym zwracają Ci się Warsztaty, a jeszcze wiele Ci zostaje. Tylko musisz wykazać się cierpliwością, musisz zainwestować w siebie, musisz postanowić, że rozpoczynasz przygodę – idziesz i działasz. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Nikt nie podejmie ryzyka, nikt nie podejmie wyzwania. To Ty musisz powziąć decyzję, że chcesz zmienić swoje życie, że za 10 lat Twoje życie będzie wyglądać inaczej. A może za 20 lat będziesz w tym miejscu, w którym ja teraz jestem. Tego Ci serdecznie życzę. Odezwij się do mnie. Podeślę Ci całą ofertę. Wytłumaczę Ci dokładnie, jak przeprowadzam za rękę przez cały proces inwestycyjny.

Facebook
Instagram
wiwn.pl

 

Zobacz także: ZAPLANUJ SWOJE ŻYCIE – ZASADA 2 MINUT