Dzisiaj chciałbym opowiedzieć o przemianie ludzkiej, o takiej przemianie, która nastąpiła również w moim życiu. Tej zmiany doświadczyli także uczestnicy warsztatów WIWN®.

Każdy z nich dąży do tego, żeby kupić, wyremontować i sprzedać swoją nieruchomość, a wszystko pod moim okiem. Już od kilku lat absolwenci moich szkoleń odnoszą sukcesy w tym zakresie. Zastanów się, czy Ty też chciałbyś to robić w swoim życiu.

Moją pasją jest podróżowanie. Żeby podróżować, musiałem najpierw zdobyć fundusze. Musiałem sprawić, aby moje aktywa pracowały na tyle efektywnie, bym mógł swobodnie wydawać pieniądze i nie przejmować się pracą. Mam na swoim koncie m.in. pobyt we Włoszech. Ty też możesz realizować swoje marzenia.

Pamiętam, jak przechadzałem się włoskimi uliczkami i zastanawiałem się, jak kiedyś wyglądało tam życie. Wyobrażałem sobie ówczesnych ludzi – towarzyszyły mi niesamowite emocje – coś fascynującego! Kiedyś trzeba było pracować o wiele więcej i konieczny był o wiele większy wysiłek, aby cokolwiek osiągnąć.

zmiany

Kiedyś różnica pomiędzy biednymi a bogatymi była zdecydowanie bardziej zauważalna i niezwykle trudna do przeskoczenia. Dzisiaj w zasadzie sam możesz wybrać swoją ścieżkę życiową. I niezależnie od tego, czy chcesz być lekarzem, chemikiem, fotografem, czy też pasjonatem starych zabytkowych samochodów – możesz się tym zajmować. Pozostaje tylko kwestia, czy uwierzysz w siebie, czy nie.

Oczywiście po drodze są różnego rodzaju przygody, przeciwności losu, które powodują, że czujesz się słabszy. Ale wiedz, że ci, którzy są mocni, przez takie doświadczenia będą jeszcze bardziej wzmocnieni, a ci, którzy są słabi, mogą być jeszcze bardziej osłabieni. Zwróć na to uwagę.

zmiany

Kiedy przyjmowałem różne wyzwania życiowe, słyszałem zawsze od mojej mamy: „Co ty robisz? Do czego dążysz? Gdzie idziesz? To nie ma sensu”. A jak pierwszy raz zbankrutowałem, moja mama mówiła: „A nie mówiłam ci?”. Ale nie mam jej tego za złe, bo ona wywodzi się z innych czasów, innego społeczeństwa. Kiedyś ludzie mieli taką mentalność. Dzisiaj już jest inaczej – wszystkie drzwi stoją przed nami otworem. Tylko pytanie, czy Ty jesteś w stanie w to uwierzyć.

Spacery po włoskich uliczkach mocno pobudzały moją wyobraźnię. Oglądając zamki i kamienice, miałem w głowie wiele myśli na temat wyglądu, pracy i celów dawnych mieszkańców.

Widziałem na przykład rycerza, który staje przed bramą i krzyczy: „Królu, otwórz, wypuść moją księżniczkę/siostrę/przyjaciół”. Kiedyś wysokie stanowisko można było zdobyć w walce. Narzędziem do osiągnięcia liczącej się pozycji był miecz. Dzisiaj naszym mieczem jest wiedza, umiejętności, a także osobowość i charakter. O tym będziemy mówić na Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości. Tam następuje całkowita przemiana. Przemiana Twojej osobowości. Ponieważ musisz się zmierzyć z wyzwaniami, z którymi dotychczas, być może, nie miałeś do czynienia. Tam będziemy rozmawiać o sposobie zmiany Twojego życia, o tym, jak wziąć życie w swoje ręce, jak realizować swoje cele.

Walczyć w pełnej zbroi – to było wyzwanie! Dzisiaj my musimy walczyć ze swoimi przeciwnościami, jakie nas dotykają, ze swoim charakterem, ze zniechęceniami. Nie wszyscy uczestnicy Warsztatów idą pełną parą. Niektórzy działają nieco wolniej. Dlatego też Warsztaty trwają rok. Na samym początku jest bardzo fajnie, jest duży zapał… ale z czasem on maleje. I potrzebny jest mentor, coach. Taka osoba jak ja – która Cię wspiera, która Cię motywuje, która cały czas na Ciebie czeka. Kiedy tylko chcesz, możesz do mnie zadzwonić, napisać. Możemy porozmawiać, mogę pomóc rozwiązać Twoje problemy. Możemy omówić temat nieruchomości, które widziałeś, oraz temat inwestycji, które planujesz zrobić.

Zapraszam Cię serdecznie do uczestnictwa w Warsztatach Inwestowania w Nieruchomości, ponieważ one rozwijajsiezmieniają życie.

Umożliwiają niezwykłą przygodę i ułatwiają drogę do celu, który sobie obrałeś. Wyobraź sobie ten dzień, w którym nie musisz pracować… Wyobraź sobie ten dzień, w którym budzisz się i nie musisz iść do pracy. Budzisz się i wiesz, że możesz się zająć rodziną, możesz się oddać rozrywce – ponieważ Twoje aktywa pracują na Twoje przyjemności. Pomogę Ci w tym, pomogę Ci osiągnąć Twoje cele. Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości zapewnią Ci najkrótszą ścieżkę do sukcesu. Jeżeli chciałbyś ten cel osiągnąć w 6 lat i masz w sobie smykałkę do przedsiębiorczości, to zapraszam Cię do kontaktu.. Gwarantuję, że będziesz mógł dojść do podobnych efektów co inni uczestnicy Warsztatów!

 

 

Przeczytaj także:

zmiany