“Trzeba szukać, bo ten kto szuka, ten znajdzie. Trzeba próbować, bo ten kto próbuje, ten znajdzie sposób by osiągnąć swój cel

Misją Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości® jest pomaganie inwestorom w ich inwestycjach oraz rozwiązywanie ich problemów z tym związanych. Inwestycje w nieruchomości dają wiele możliwości rozwiązania rozmaitych kwestii, ale przede wszystkim, to co najważniejsze to nauka płynąca z tych doświadczeń. Uzyskanie niezależności finansowej i bezpieczeństwa to jedne z podstawowych elementów, z którymi styka się każdy z nas. Celem Warsztatów jest pokazanie, że można stać się inwestorem, niezależnie od tego czym się zajmujemy, ile mamy lat i co do tej pory robiliśmy w swoim życiu.

Głowne cele WIWN® to:

  1. Zdobycie przez Uczestników WIWN® nauki i przekazanie praktycznej wiedzy, która pozwala zacząć inwestować w nieruchomości.
  2. Zdobycie przez Uczestników WIWN®  praktyki, którą nabędą podczas Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości®, a która pozwoli stać się niezależnym, mądrym i świadomym Inwestorem, poprzez zakup pierwszej nieruchomości pod okiem wykwalifikowanego mentora.
  3. Pierwsza transakcja, przeprowadzona pod okiem Wojciecha Orzechowskiego, da Ci gwarancje satysfakcji, a jednocześnie utwierdzi Cię w przekonaniu, że możesz inwestować w nieruchomości z zyskiem, nie martwiąc się o bezpieczeństwo finansowe.
  4. WIWN® dają gotowe, sprawdzone rozwiązania, które pozwolą Ci uzyskać przychód pasywny w wysokości 2 milionów złotych w czasie 6 lat. Testowana przez Uczestników Warsztatów strategia pokazuję, że jest to możliwe.

 

Misja pomagania ludziom ma na celu uzmysłowieniem im, że odpowiednie myślenie i podjęte działania mogą nie tylko rozwiązać ich problemy, ale także przyczynić się do zmiany ich życia. Osiągniecie celu w postaci stania się inwestorem na rynku nieruchomości, pokazuje jak w prostych krokach można uzyskać bezpieczeństwo i niezależność finansową.

 

Jeśli chciałbyś znaleźć rozwiązanie swoich problemów, zobaczyć, że jest to możliwe, odszukać swoją drogę do niezależności finansowej i bezpieczeństwa na przyszłość – Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości® dadzą Ci gotowe rozwiązania.

Wojciech Orzechowski poprowadzi Cię za rękę przez cały proces inwestycyjny.
Staniesz się świadomym inwestorem, zmienisz swoje życie.

Napisz do mnie: wojciech.orzechowski@wiwn.pl i poproś o ankietę weryfikującą kandydatów na uczestników Warsztatów WIWN®.