Witaj,

Wczoraj napisał do mnie kandydat na uczestnika WIWN. Zadał bardzo słuszne pytanie: „Czy możesz udostępnić mi kilka kontaktów do Uczestników WIWN w celu uzyskania referencji?” Sam pewnie zrobiłbym podobnie. A teraz zachęcam Ciebie – abyś zerknął na to co robię, ba – jeśli czytasz ten mail, to wiesz co robię, wiesz, że osobiście prowadzę ludzi do sukcesu. Jednak sam nigdy nie zadałeś mi takiego pytania, a nawet może nie napisałeś do mnie? 

Czyli nie zaczepiłeś mnie i nie zadałeś żadnego pytania, a jednak jesteś na liście, obserwujesz moje poczynania, obserwujesz sukcesy innych –  i dalej nic ? Nie chcesz się przyłączyć i również zacząć odnosić sukcesy? Co Cię powstrzymuje? Strach? Bezsilność? Zapracowanie? Inne wymówki? 

Powracając do tematu – chcesz kontakty do tych osób, które przyjęły wyzwanie i uczestniczą w Warsztatach?

Pozwól, że najpierw zadam Ci pytanie. Czy materiał, który Ci udostępniam przekonuje Cię? Czy wierzysz we mnie na podstawie tego co zobaczyłeś? Filmów które oglądałeś? Czy widzisz siebie jako uczestnika Warsztatów, odnoszącego sukces jak inni?

Powodzenie przedsięwzięcia zależy tylko od Ciebie. Czy zechcesz czy nie, czy dasz radę czy nie, zależy tylko i wyłącznie od tego jakie bariery, swojej w głowie stworzyłeś. Na Warsztatach Uczestnicy uzyskują szczegółowe informacje na temat ścieżki co zrobić aby w 6 lat zostać rentierem. Pokazuję 12 kroków, za pomocą których kupujesz swoją pierwszą nieruchomość i zarabiasz na niej. Każdy z tych kroków ma dziesiątki instrukcji co zrobić aby przez dany punkt przebrnąć. 

I teraz wyobraź sobie taką sytuację: dzwonisz do uczestnika Warsztatów pod numer, który Ci podałem, a On Cię zniechęca, mówi: „tak zacząłem, ale lipa”. I podaje Ci różne powody tej sytuacji. Powód taki albo inny, związany ze mną, albo Warsztatami, albo jakikolwiek inny powód. Czyli uwaga – dostajesz powód, ale nie znasz prawdziwej przyczyny, bo Uczestnik nigdy Ci nie powie, że nawalił. Nie powie, że zawiódł. Nie powie, że nie zastosował się do wszystkich zaleceń i nie powie, że dał ciała – prawda?

W Go3.pl – w firmie, którą prowadzę przez 15 lat przeszkoliłem 500 handlowców, stu z nich całkiem nieźle pracowało, ale mogę wyliczyć tylko kilka osób, którym zdarzyło mi się wypłacić miesięczne wynagrodzenie rzędu ponad 30 tys zł. Dlaczego nie każdy z nich zarabiał tyle? Przecież dostawali te same narzędzia, tę samą wiedzę, ba! nawet to samo przeszkolenie. Każdym tak samo się opiekowałem. Jeden z nich był zadowolony bo zarabiał, a drugi mówił: „lipa!”.

Chcę zwrócić uwagę na to, że powodzenie i sukces – zależą tylko od Ciebie, od nikogo innego. Każdy z nas jest unikalną osobowością i każdy inaczej podchodzi do szczegółowego planu osiągnięcia sukcesu, który przedstawiam, a który sam przeszedłem, co spowodowało, że osiągnąłem sukces. Okazuje się, że Twój najlepszy przyjaciel dostanie te same wytyczne, ale inaczej będzie do nich podchodził niż Ty, inaczej będzie się do nich zabierał i inaczej realizował. Jeżeli jemu się nie powiedzie – zniechęci Cię. Chociaż nie wykluczone, że Ty odniósłbyś sukces!

Zapytaj więc sam siebie – czy jesteś w stanie podołać wyzwaniu? Czy jesteś w stanie stawić czoła wytycznym, które w 6 lat sprawią, że staniesz się rentierem? Czy jesteś sumienny i przekroczysz wszelkie bariery aby ten sukces osiągnąć? Czy wyjdziesz ze swojej strefy komfortu? Na osiągnięcie sukcesu -ma wpływ ciężka, indywidualna praca. Dlaczego niektórym udaje się dojść do celu i zrealizować rzeczy, które innym się nie śniły? Bo wszystko to, jak wykonasz plan – zależy tylko od Ciebie.

A więc jeśli zadzwonisz do Uczestnika WIWN i ten powie Ci coś negatywnego – na ile będziesz miał pewność, że to o czym mówi nie zależało bezpośrednio od Niego? Rozumiesz – może się okazać, że nie podejmiesz największego swojego życiowego wyzwania, bo usłyszysz coś, co Ci ktoś powiedział – nie wiedząc o nim nic 🙂

Na youtube i facebooku publikuję filmy z ludźmi, którzy pod moim okiem osiągają sukcesy. Czy to nie jest wystarczająco przekonujące? :)))

No dobrze. Może nie jest. Może chcesz nabrać większego przekonania. To teraz zadam Ci ostatnie pytanie, na które chcę abyś sobie sam odpowiedział. Jeśli wszyscy z nich, do których zadzwonisz – wyrażą się pozytywnie. Czy to będzie wystarczające abyś skorzystał z Warsztatów?

A jeśli nie, to napisz mi co może stać na przeszkodzie. Przyjrzyjmy się także innym Twoim obiekcjom. Przyjmę wyzwanie i postaram się odpowiedzieć na nie.

Ale jeśli teraz, czujesz, że możesz zmienić coś w swoim życiu, sięgnąć po wyzwanie, po które sięgają tylko nieliczni – napisz do mnie, że chcesz zobaczyć ofertę. Nie czekaj. Jeśli teraz odezwiesz się do mnie, to decydując się na Warsztaty WIWN – dostaniesz super prezent: Symulator Inwestowania w Nieruchomości RENTIER, wart 800 zł – zupełnie gratis. 

wojciech@wiwn.pl