Ciesze się, że mogę pomagać innym. Cieszę się, że inni pod moim okiem dochodzą do sukcesów i ich życie zmienia się na lepsze. Postanowiłem podzielić się z Tobą kilkoma wiadomościami, jakie otrzymałem ostatnio.

Karolina napisała: Wielkie podziękowania dla Wszystkich uczestników/prelegentów warsztatów stacjonarnych, których miałam okazje poznać przez te 2 dni. Ilość pozytywnych ludzi i energii była niesamowita! Do zobaczenia w styczniu 🙂 No i działajcie! Ps. Wojciech Orzechowski proponuje 5daysCamp by Wojtech 😉

Krystian napisał: Cześć ekipa, właśnie dotarłem do domu po I-etapowym szkoleniu stacjonarnym. Powiem tak, przed wyjazdem miałem pewne obawy i wątpliwości, ale zostały one rozwiane zaraz po rozpoczęciu warsztatów w niedzielę. Już wtedy wiedziałem, że będzie to jedna wielka super przygoda i się nie pomyliłem. Ogrom wiedzy jaki przez te dwa dni został nam przekazany jest nie do przecenienia, wszystko super zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Duża dawka motywacji i zachęty do działania. Widać że Wojtkowi i jego drużynie na prawdę zależy na tych szkoleniach i na tym żeby każdy w przyszłości mógł ten swój cel osiągnąć. To chyba jest w tym wszystkim najfajniejsze. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy!

Przemek napisał: Cześć! Muszę się z Tobą czymś podzielić, czymś czym nie zdążyłem podczas wizyty w Warszawie w Blue City.  Słuchając Twoich motywacyjnych filmów zwłaszcza tego z mieszkania Kasi i Darka, Twoje słowa są w zupełności odbiciem moich codziennych myśli. Mówisz, przekazujesz ogromną dawkę motywacji, która jest stuprocentowym odbiciem moich myśli.

Jak to się wszystko u mnie zaczęło? Codzienność na etacie, brak wizji rozwoju zmusiło mnie od pewnego czasu do myślenia, co zrobić, by moc któregoś dnia się stad wyrwać, by móc się realizować, by nie być uzależnionym od ludzi żyjących wg. codziennych schematów narzuconych przez w większości ludzi bez konkretnej wizji. Miałem kilka pomysłów w międzyczasie, które miały swoją kontynuacje do pewnego momentu, aż pewnego dnia siedząc w pracy uświadomiłem sobie, że posiadam nieruchomość, którą niebawem będę miał wolną od kredytu. Co w takim razie mogę zrobić? Co wymyślić, by w odpowiedni sposób ją wykorzystać? W końcu i tak w zamiarach mieliśmy z partnerka kupić większe mieszkanie, a obecne wynajmować, by spłacało kredyt. Niby fajna opcja, ale myślałem dalej…. No i w końcu po prostu wpisałem w google dosłownie: jak zarabiać na nieruchomościach! No i pojawiła się Twoja strona, na którą wszedłem i tego samego dnia dostałem mega impuls do działania i podjęliśmy decyzje, że będziemy właśnie w tym kierunku zmierzać! Resztę naszej historii i możliwości udziału szkolenia znasz!😉  Od tamtego momentu każdy dzień jest inny jest perspektywiczny choć dopiero jestem na 17 filmie pierwszego etapu! Wierze, że to wszystko się uda, bo w pełni Twoja słowa wpisują się w mój tok myślenia i chęci samorealizacji!

Dzięki Wojtek!