Pewna para uczestników Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN® zapragnęła podzielić się swoim ogromnym sukcesem. Właśnie zrobili drugiego flipa i podejmują kolejne kroki. Zakładają działalność gospodarczą, która będzie obsługiwała zarówno flipowanie, jak i projektowanie wnętrz.

Jak wyglądała ich przygoda z drugą nieruchomością?

Pośrednik znalazł im 38-metrowe mieszkanie na Targówku. Kupili je we wrześniu 2018 r. za 245 tys. zł. Co ciekawe i zarazem nieco zabawne, lokal ten znajduje się w tym samym bloku, a nawet w tej samej klatce, co ich pierwsze mieszkanie! Tylko że teraz zamiast 4. piętra (214 tys. zł, listopad 2017) dysponują 10., czyli ostatnim.
Mówią: „Chcieliśmy Ci podziękować, Wojtku, że nam wpoiłeś, a sobie, że to zrozumieliśmy, że ważna jest znajomość rynku, na którym się działa. My mamy zbadany Targówek. Działamy tylko na Bródnie i dobrze się orientujemy w potrzebach i społeczności tej dzielnicy, w jej mocnych i słabych stronach oraz mamy konkretną grupę docelową”.

Koszt remontu wyniósł 1280 zł/m2. Cena sprzedaży to 346 tys. zł. Zyskali ok. 30 tys. zł.

Jak wyglądała sprzedaż? Ogłoszenie nieruchomości wystawili 12.12.2018 r., w środę. Zadzwoniły cztery osoby, w tym dwie niezwykle zainteresowane. W czwartek o 7.30 odbyła się pierwsze prezentacja. Kolejna o 8.15. Oglądające minęły się w windzie. Pani nr 1 czekała pod blokiem, aż wyjdzie pani nr 2, a potem zapytała, co ma zrobić, by tego mieszkania nikt więcej już nie widział. Mimo wszystko po południu przyszły jeszcze dwie wcześniej umówione osoby, którym pokazali lokal. Wieczorem zaskoczyła ich pani nr 2, która zadzwoniła i poinformowała, że bierze mieszkanie za gotówkę i poprosiła, by je zarezerwować do soboty (15.12.2018 r.), kiedy to przyjdzie podpisać umowę przedwstępną. Zgodzili się. A po 20 minutach zadzwoniła pani nr 1, ale musieli ją rozczarować, ponieważ było już za późno… Osiągnęli jednak cele co do zysku, więc byli zadowoleni.

Pierwszą nieruchomość sprzedawali 5 dni, a drugą 1 dzień! Są szczęśliwi i chcą więcej! 🙂

Oto kilka zdjęć z inwestycji.