Często dostaję informację od Uczestników Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości o ich sukcesach, zmaganiach, kolejnych inwestycjach, które zaczynają lub zakończyli z powodzeniem. Kolejny raz odezwał się do mnie Jacek z Trójmiasta. W tym wpisie znajdziesz informacje jakie mi przekazał oraz zdjęcia z inwestycji.

Cześć Wojtek, co tam u Ciebie słychać? Pomyślałem że się odezwę do Ciebie, bo coś się zadziało. Właśnie mam podpisaną kolejną umowę przedwstępną na sprzedaż mieszkania, tym razem dwupak kawalerek na 1 KW w Sopocie!

Trafiła mi się świetna okazja inwestycyjna, mieszkanie idealne do podziału. Takich okazji nie można odpuszczać i tak powsstał gotowiec inwestycyjny.

Było przy tym mieszkaniu bardzo dużo roboty. Mieszkanie w starej kamienicy. Była robiona odkrywka, skuwanie wszystkich tynków do gołych cegieł, zabawa z murami pruskimi, wymiana ogrzewania z pieca kaflowego na gazowe, nowe kominy, konserwator, pozwolenie na budowę – uwierz mi, działo się i to niemało.

No, ale efekt jest! Duże wyzwanie i jeszcze większa satysfakcja. Bardzo dużo się nauczyłem przy tej nieruchomości, zdobyłem ogromny bagaż nowych doświadczeń – bezcenna wiedza, która zaprocentuje w przyszłości!

Tę inwestycję realizuję z inwestorką pasywną, bez użycia własnej gotówki.

Mamy juz 24 tys zł zadatku, czekamy na finalizację kredytu, zysk dla nas do podziału wynosi 100 tys zł. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza na pandemię grasującą wokół. 🙂 

Raz jeszcze dziękuję Wojtek za wszystko, wiedza z Warsztatów WIWN® nie idzie w las. Mam jeszcze aktualnie dwa inne mieszkania w remoncie, 1 kapitał własny, 2-gie obcy. Trzymaj kciuki! 🙂

Wirtualny spacer jest dostępny tutaj, bardzo pomaga w sprzedaży w obecnym czasie: Wirtualny spacer. 

Pozdrawiam i do usłyszenia,
Jacek Kłosiński.  

Jacek, serdeczne gratulacje! Cieszę się z Twoich działań i sukcesów! 🙂

Poniżej zdjęcia z mieszkania. Miłego oglądania! 🙂

Wojciech Orzechowski