Ostatnio dostałem bardzo miłego maila. Uwielbiam czytać takie informacje, kiedy kolejne osoby chwalą się swoimi sukcesami, kiedy z treści można wyczytać ogromny entuzjazm oraz radość, że udało się zrobić coś fajnego. Serdeczne gratulacje! Poniżej znajdziesz treść wiadomości oraz zdjęcia z wyremontowanego mieszkania. 

„Chcielibyśmy się pochwalić naszym pierwszym mieszkaniem, które dzięki Tobie wyszło super. To, że mało się do Ciebie odzywaliśmy, to nie znaczy, że nic nie robimy w tym kierunku. Wręcz przeciwnie! Podsyłamy zdjęcia jak wyszło nam mieszkanie. Jedno robiliśmy, a w między czasie zakupiliśmy drugie, które obecnie jest remontowane.  Dziękujemy za całą wiedzę którą nam przekazałeś. Mieliśmy trochę problemów, ale dzięki Twoim Warsztatom i szefowi naszej ekipy ze wszystkim sobie poradziliśmy. Trafiliśmy na ekipę, w której szef był na każde nasze zawołanie i dużo nam pomaga,  obecnie robi nam remont w drugim mieszkaniu. Mieszkanie wystawiliśmy na sprzedaż 24 grudnia, a po 5 dniach mieliśmy już podpisaną umowę przedwstępną sprzedaży. Traktujemy to jak taki nasz mały sukces. Możesz być z siebie dumny, że kolejnym się udało. Idziemy dalej za ciosem i nie zwalniamy tempa.
Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-) Do zobaczenia na Maratonie i tydzień po na III Etapie warsztatów.
P.S. Decyzja o skorzystaniu z Twoich warsztatów była jak najbardziej trafna i nie żałujemy ani złotówki, które na nie wydaliśmy!!
Pozdrawiamy,
Wioleta i Łukasz”