W niezwykłych wnętrzach pięciogwiazdkowego Hotelu Monopol w Katowicach odbyła się uroczysta Gala Finałowa Symbol 2018. Przedstawiciele kilkudziesięciu firm i instytucji z całego kraju zgromadziło się, aby odebrać zdobyte tytuły w ósmej już edycji programu Symbol.

Gala wręczenia Symboli jest wisienką na torcie całorocznego programu, który ma na celu pod czujnym okiem eksperckiej kapituły wyłonienie i nagrodzenie najlepszych i najciekawszych firm, których osiągnięcia zasługują na miano symbolicznych.

Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się m.in.: WIWN.pl, BP Europe SE, PKP Intercity, Allergan, Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Grupa Mokate, Raben, Polskie Koleje Linowe oraz wiele innych niezwykłych firm.

— Dzięki udziałowi w programie Symbol wiele firm i instytucji potwierdziło swoją najwyższą jakość, ugruntowało swój wizerunek i nawiązało wiele kontaktów biznesowych. Od lat staramy się wśród Laureatów budować dobre relacje, poczucie wspólnoty i niewątpliwej dumy z przynależności do grona najlepszych podmiotów w Polsce. Niezmiernie cieszymy się, że także i Państwo stają się dzisiaj częścią tej rodziny! — mówił podczas gali Jakub Lisiecki, redaktor naczelny „Monitora Biznesu” oraz „Monitora Rynkowego”.

Artystyczną gwiazdą wieczoru był Stanisław Soyka, który swoim lirycznym głosem nadał wieczorowi magicznego charakteru.

Sponsorami i partnerami wydarzenia byli: KGHM Polska Miedź S.A., Maserati Pietrzak, marki odzieżowe Taranko i Lazar, Jubiler Pluciński, Hotel Hugo Business&spa, Drzazga Clinic, Bionigree oraz Stan-Trans.

Patronatem honorowym Galę Symbol 2018 objęli: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia oraz Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

AB

Kapituła konkursu Symbol Biznesu 2018 organizowany przez Monitor Biznesu Rzeczpospolitej oraz Monitor Rynkowy Dziennika Gazety Prawnej przyznała – WIWN.pl Sp. z o.o. nagrodę za Rozwój Biznesu w Polsce. Nagrodę odebrał osobiście twórca Warsztatów Inwestowania w NieruchomościWojciech Orzechowski.

Wojciech Orzechowski: „Faktem jest, że zmieniamy rzeczywistość wokół nas, odnawiamy całe budynki, przeprowadzamy remonty, uczymy innych biznesu, oni zakładają firmy. Dziękujemy za tak miłą niespodziankę.”