Wojtek

Kim jestem?

Jestem przedsiębiorcą… za dnia. W nocy zaś obmyślam co zrobić, by żyć lepiej, łatwiej i na odpowiednim poziomie. Pieniądz czy majątek nie jest aż tak istotny dla mnie. Istotna jest przygoda związana z planowaniem, rozwojem i realizacją projektów. To co uwielbiam, to poznawanie nowych ludzi, nawiązywanie nowych przyjaźni i pomoc innym.

Mam 38 lat, studiowałem dziennie na KUL ekonomię, posiadam 17 letnie doświadczenie w prowadzeniu firm. Od 12 lat prowadzę przedsięwzięcie pod nazwą Go3.pl spółka z o.o. , obecnie jestem tam prezesem zarządu. Przez wiele lat wyszkoliłem i poprowadziłem do sukcesu dziesiątki handlowców z całej Polski.

Jeśli Ty byłeś moim handlowcem/partnerem proszę Cię zostaw od razu jakiś miły komentarz, albo przynajmniej „zalajkuj”

Wspólnie z handlowcami pozyskaliśmy ponad 10 tysięcy różnego rodzaju zamówień, dzięki czemu obecnie firma obsługuje ponad 2 tysiące stałych klientów abonamentowych. Sukces ten przypisuję całemu naszemu zespołowi, nie tylko handlowcom i nie tylko sobie. Od 12 lat buduję zespół odpowiednio zmotywowanych ludzi.

Zespół ludzi, którym ufam

Ludzie, z którymi pracuje to zespół, któremu ufam i wiele zawdzięczam:

  • super wspólnik Paweł – człowiek niezastąpiony …
  • oddanego człowieka do spraw technicznych w zakresie internetu – Sebastiana,
  • Monikę, która nad wszystkim czuwa i zawsze wszystko załatwi – od 11 lat,
  • Jarka specjalistę SEO od 3 lat, który także został naszym Wspólnikiem,
  • Majera od spraw graficznych od 9 lat w zespole,
  • a także Szymona który pilnuje nam cyferek.

Oprócz tego wielu super partnerów w dziale handlowym takich jak Grzegorz Z., Przemek, Marian, Marcin, Łukasz, GK, Janusz, Rafał,  i wielu innych. Bardzo dobrze wspominam Pawła J i drugiego Pawła J, Pawła K, Tomasza F, Daniela B, Jarka J, Łukasza S, Marcina T, Martę S, Dominika M, Anię O, Piotra U,Kasię S, Magdę D, Małgorzatę D, Ewelinę H, Magdę B, Anetę K, Jarka S, Piotra B, ojojoj, mógłbym tak wymieniać i wymieniać… Przepraszam jeśli Cię tu nie wymieniłem. Doceniam pracę wszystkich! Nawet tych, z którymi coś nie wyszło, ponieważ zawsze to było bogate doświadczenie 

Dlaczego nieruchomości?

Od 8 lat zajmuje się nieruchomościami. Co to znaczy? Kupuję, remontuję, wynajmuję lub sprzedaję z zyskiem różne mieszkania, domy i lokale komercyjne. Swoje doświadczenia zdobywałem na różnych rynkach w Polsce. Od dwóch lat jestem wiceprezesem zarządu wspólnoty mieszkaniowej lokali komercyjnych w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 270. Wspólnota ta posiada 43 Właścicieli lokali użytkowych, skupiających łącznie ponad 15.500 m2, sama zaś posesja jest warta łącznie ponad 50 mln zł. Tam również posiadam ok 700 m2 powierzchni, którą zarządzam i wynajmuję z sukcesem. Są to prawie dwa piętra, w szesnastopiętrowym wieżowcu, w centrum Łodzi. Łączna wartość nieruchomości, które są pod moją bezpośrednią opieką przekracza 5 mln zł.

Do tej pory pomagałem bliskim w kupnie i sprzedaży ich nieruchomości – dziś chciałbym pomagać także tym, których do tej pory nie miałem możliwości poznać, więc być może i my już niedługo się spotkamy 🙂

Warsztaty dotyczące inwestowania w nieruchomości

Od zawsze moim marzeniem było prowadzenie szkoleń i warsztatów, pomagając innym. Dlatego też, w roku 2014 rozpocząłem realizację mojego najważniejszego marzenia z ostatnich lat.

Obecnie powoli, rozważnie, ale systematycznie inwestuję w kolejne nieruchomości. Muszę jednak mierzyć siły na zamiary, dlatego pomiędzy kolejnymi projektami bywają takie okresy, kiedy pielęgnuję własną zdolność kredytową. Budowanie swojego portfolio wymaga czasu i cierpliwości. Wtedy właśnie mam więcej czasu na doradzanie innym. 

Osobiście prowadzę warsztaty inwestowania w nieruchomości.

Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad inwestycjami tego typu i nie zrobiłeś jeszcze pierwszego kroku, to dzisiaj ja mogę być wsparciem dla Ciebie!

Z przyjemnością wymienię się doświadczeniami z tymi, którzy już inwestują, wypracowali swój własny sposób działania i realizują założone cele. Jeśli zacząłeś inwestować w nieruchomości ale zaliczasz niepowodzenia lub też nie idzie zgodnie z planem i potrzebujesz wsparcia – jestem do Twojej dyspozycji. Poprowadzę Cię przez cały proces inwestycyjny za rękę – od momentu planowania, przez zakup, remont i wynajem lub sprzedaż z zyskiem.

Jeśli interesujesz się nieruchomościami, to prawdopodobnie byłeś już na różnych szkoleniach z tej tematyki. Zapewniam Cię jednak, że takich warsztatów jeszcze nie miałeś!

Koniecznie zapisz się do newslettera. Będę Cię informował o filmach, które przygotowałem, terminach kolejnych webinarów, a także o samych warsztatach. Znajdziesz tam również wiele ciekawych porad praktycznych.

Uwielbiam zajmować się fotografią, inne hobby to rośliny w moim ogrodzie – stworzyłem sobie prawdziwy ogród botaniczny  300 roślin z czego ponad 50 różnych odmian i gatunków. Zajmuję się prowadzeniem dwóch fanpagów chrześcijańskich, a to jest mój blog dotyczący praktycznej wiedzy dot. nieruchomości.

Mieszkam w Łodzi, mam dwójkę dzieci, a od półtora roku jestem wegetarianinem (z przewagą weganizmu) i w ogóle jestem maniakiem zdrowego trybu życia.

Na koniec szczególne podziękowania, które należą się trzem osobom:

Mojej żonie Emilii, która po bankructwie jednej z moich pierwszych firm, 13 lat temu pomogła mi stanąć na nogi. Wszystko zawdzięczam Jej  była dla mnie wsparciem i dzięki Niej dla Niej i przez Nią rozwinęło się Go3.pl. Każdy projekt dot. nieruchomości realizowaliśmy wspólnie. Wiele mieszkań kupionych i sprzedanych to także Jej duży udział. Emilia jest trenerem, szkoleniowcem: zobacz stronę Emilii

Piotrowi, którego poznałem 11 lat temu, gdy przyjechał na rozmowę rekrutacyjną z Warszawy do Stalowej Woli, z planami opanowania rynku warszawskiego naszymi produktami. Od dwóch lat Piotr namawiał mnie do działania w zakresie praktycznego szkolenia innych na temat inwestowania w nieruchomości, aż w końcu mu się udało. Ten blog, nagrania, filmy, warsztaty, książka, którą napisałem (czeka na wydanie) to też Jego inicjatywa. Dzięki Piotr 

Grzegorzowi Majcherowi … za wszelkie wsparcie graficzne. A byliśmy baaardzo wymagający.

 

Pozdrawiam

Wojciech Orzechowski