Jeżeli dzisiaj pracujesz na etacie, to masz wielkie szczęście. Może się ono przerodzić w jeszcze większe szczęście.

Wielu mentorów, m.in. Robert Kiyosaki, mówi o wolności finansowej, o pracy wtedy, kiedy chcemy. Oczywiście – to jest cel. Ale pamiętaj, nie rób niczego pochopnie. Serdecznie polecam książkę Roberta Zanim rzucisz pracę w korporacji.

Chciałbym Ci teraz powiedzieć, jakiego masz niesamowitego asa w rękawie.

Jeżeli masz etat i niezłe zarobki, to masz z tego tytułu zdolność kredytową (oczywiście jeśli nie masz już jakichś kredytów albo jeśli ta zdolność nie jest zachwiana przez złą historię kredytową). To jest bardzo dobry moment, abyś wykorzystał potencjał. Może do tej pory nie inwestowałeś. Być może nie pochodzisz ze zbyt bogatej rodziny i uważałeś, że brak gotówki wyklucza Cię z rynku nieruchomości. Może nigdy nie zwróciłeś uwagi naetat to, że właśnie etat i wynikająca z niego zdolność kredytowa daje Ci spore możliwości.

To jest niesamowita rzecz, wspaniały atut, który możesz wykorzystać.

Dzięki temu możesz kupić swoją pierwszą nieruchomość, niezależnie od tego, w jakim mieście mieszkasz. Sugeruję miasta wojewódzkie – to w nich uczestnicy moich Warsztatów odnoszą sukcesy. Istnieje też opcja inwestowania w Polsce nawet wtedy, gdy mieszkasz za granicą. Musisz wykorzystać swoją zdolność kredytową i zrobić krok do przodu. To może być Twój pierwszy krok do wolności finansowej.

Nie zastanawiaj się.etat

Zacznij czytać, zacznij oglądać, zacznij szkolić się w tym kierunku – jak wykorzystać możliwości, które dzisiaj daje Ci rynek, do tego, żeby powiększać swój majątek. Zachęcam Cię do obejrzenia mojego webinaru na temat Najskuteczniejszej Strategii Inwestowania w Nieruchomości.

Moje wystąpienie możesz zobaczyć pod adresem www.najlepszastrategia.pl. Tam opowiadam o tym, jak obracać nieruchomościami i jak przy wykorzystaniu małego kapitału (niekoniecznie Twojego, może być pożyczony) zwielokrotniać dochody i pomnażać swój majątek.

Zobacz koniecznie: Oferty cenowe mieszkań