W niedzielę 15 października w łodzi odbyło się organizowane przeze mnie szkolenie „Kup swoją nieruchomość”. Udział wzięło w nim 60 osób! Spotkanie trwało od godziny 9:30, aż do godziny 19:00. Cały dzień merytorycznej i motywującej wiedzy, którą od razu można wykorzystać w praktyce, zapewniali panowanie Roman Kawszyn i Adam Szaran z Al Fianco, oraz Uczestnicy moich Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości. 

 

 


Kolejne szkolenie „KUP SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ” odbędzie się 22 kwietnia 2018 r.
Kliknij tutaj i zarezerwuj dla siebie miejsce!


Spotkanie było dedykowane przede wszystkim Uczestnikom moich Warsztatów, którzy przeszli całe szkolenie WIWN, natomiast z pewnych powodów nie kupili jeszcze swojej pierwszej nieruchomości.  Było to ponadprogramowe spotkanie, którym chciałem wesprzeć, zmotywować, przekazać dodatkową wiedzę oraz zachęcić do działania. Pierwsze 4 godziny należały do panów z Al Fianco. Zachęcali, aby żyć każdego dnia, aby codziennie maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, oraz warunki, które nas otaczają. Zachęcali do działania, bo to ono jest źródłem motywacji. Jeżeli będziesz czekał, aż Ci się „zachce” to ten moment może nie nadejść! Dzisiaj jest czas, kiedy musisz zacząć działać, a wraz w postępami Twoich starań motywacja i wiara w ostateczny sukces będzie wzrastać. Poruszyli także temat manipulacji oraz wywierania wpływu na innych tłumacząc dlaczego to są dwa różne zagadnienia. Pokazali kilka podstawowych kroków w jaki sposób ustrzec się przed manipulacją. Cała ta wiedza została przekazana w bardzo energiczny, przystępny, często dowcipny sposób, dzięki czemu można było wyczuć dobry kontakt pomiędzy Uczestnikami, a Prelegentami.

Następną częścią szkolenia były wystąpienia absolwentów Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości. To oni są najlepszym dowodem na to, że zdobyta wiedza na Warsztatach zaowocuje w działaniu. Każdy z nich zmagał się na początku z problemami, ale dzięki odważnemu wyjściu naprzeciw wymaganiom i trudnościom dzisiaj mogą opowiadać o swoich sukcesach. W 30-minutowych wystąpieniach przekazywali wiedzę opartą o własne doświadczenia, opowiadali w jaki sposób pokonywali największe trudności. Bardzo dużą wartością jest moje wsparcie, a także grupy, którą tworzymy w ramach WIWN. Uczestnicy Warsztatów z przyjemnością wspierają się podczas całego procesu inwestycyjnego, dzielą się radami, pomysłami, wspólnymi siłami dochodzimy do często niesztampowych rozwiązań, które są dla nas lekcją i kolejnym dowodem, że to aktywność i odwaga w wychodzeniu ze strefy komfortu prowadzą do sukcesów.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zacząć działać, szukasz inspiracji, motywacji i wiedzy to zapraszam do kontaktu. Napisz do mnie: wojciech.orzechowski@wiwn.pl