Jeżeli chcesz na stałe zaangażować się w taką działalność jak inwestowanie w nieruchomości, to będzie to od Ciebie wymagało dyspozycyjności przez cały dzień.

Jeżeli to ma być dla Ciebie dorywcze, sporadyczne zajęcie – to wystarczą 2 godziny codziennie lub co 2 dni przy jednej nieruchomości. Musisz mieć co najmniej 2 godziny co 2 dni. Jeżeli nie spełniasz tego minimum, to raczej nie jest przedsięwzięcie dla Ciebie. Ale wiedz, że wszyscy inwestorzy wypowiadają się tak, że jeżeli chcesz dobrze pilnować swojego biznesu, to musisz codziennie się nim interesować.

Ile czasu dziennie?inwestowanie

Wystarczy 15 minut na etapie remontu Twojej nieruchomości. Kiedy będziesz remontować mieszkanie, będziesz musiał codziennie tam pojechać, zobaczyć, co się tam dzieje, spędzić w lokalu minimum 15 minut. Na każdym innym etapie, czyli podczas planowania, zakupu, sprzedaży, nie jest istotne, ile masz czasu, bo tym można się zajmować w każdej wolnej chwili. Możesz robić to dorywczo, a z klientami umawiać się w dogodnym dla Ciebie czasie.

Przemyśl dobrze, czy jesteś gotowy poświęcić się nieruchomościom w pełni, czy wolisz je na początku potraktować jako coś dodatkowego. Pamiętaj, żeby planując dzień, uwzględnić czas na doglądanie biznesu.

Facebook
Instagram
wiwn.pl

Zobacz również: W dniu zakupu musisz wiedzieć ile zarabiasz na nieruchomości.