Inwestowanie wg mojego schematu jest bezpieczne ponieważ stosuję jedną podstawową zasadę. Sprawia ona, że ryzyko utraty pieniędzy jest minimalne. Nie jest prostym przyswoić sobie tą zasadę. Na Warsztatach prowadzimy ponad 5 godzin analiz matematycznych, aby dojść do perfekcji w stosowaniu tej zasdy.
O czym mowa?

Już w dniu zakupu musisz wiedzieć, czy zarobisz na danej inwestycji i dokładnie jaką kwotę. Jeśli nie jesteś tego pewien, jeśli tego nie wiesz – nie inwestuj.

Pewnie zapytasz teraz, skąd w takim razie masz wiedzieć, czy zarobisz na danej nieruchomości? Jeśli rachunki pokazują, że możesz zarobić – działaj. Zwróć uwagę tylko na WZÓR POWODZENIA INWESTYCJI i powiązaną z nim CENĘ ZAKUPU (CZ) oraz na CENĘ SPRZEDAŻY (CS). Zakładana CS musi kształtować się w granicach najniższych CEN TRANSAKCYJNYCH (CT) na rynku.

Cenę transakcyjną poznasz, gdy od ŚREDNIEJ CENY OFERTOWEJ (CO) odejmiesz 5%. Musisz to wiedzieć zanim zaczniesz inwestować.

Jak określić CO? Zbadaj rynek. Wybierz z internetowego portalu
ogłoszeniowego 5 wyremontowanych mieszkań, które będą przyjmować najniższe ceny. Wylicz średnią CO. Wcześniej zadzwoń i upewnij się, że mieszkanie jest nadal w sprzedaży. Miej na uwadze, że agenci nieruchomości stosują triki polegające na publikowaniu wirtualnych nieruchomości z zaniżonymi cenami (Kraków przoduje w tej technice). Wszystko po to, abyś zadzwonił do nich i nawiązał współpracę. W pierwszej kolejności taki agent oznajmi Ci, że niestety ogłoszenie nie jest aktualne, ale już dzień lub dwa dni później skontaktuje się z Tobą, przedstawiając oferty innych mieszkań oraz sugerując ich dobrą cenę.
Musisz być czujny. Znając CO szybko obliczysz CS, bo z założenia nasza CS powinna być równa bądź niższa CO Jeśli będziesz posiadał wyremontowane mieszkanie w CS, szybko znajdziesz na nie klienta. CS wskazuje Ci bowiem, po jakiej CZ musisz nabyć mieszkanie. Wyznacz CZ i obserwuj rynek. Jeśli uda Ci się nabyć mieszkanie do remontu w wyznaczonej CZ – wiesz dokładnie ile zarobisz w ciągu najbliższego czasu.
Masz problemy? Zapraszam na Warsztaty – wejdź na stronę: www.wiwn.pl/mix

Fragment z mojej książki: Zarabiaj na nieruchomościach