Witaj,

 

Na Facebooku możesz zobaczyć tylko sesję godzinną, panel dotyczący pytań zadawanych przez Uczestników Webinaru. Było nas aż 256 osób. Wszyscy skupieni na poznaniu Najlepszej Strategii Inwestowania w Nieruchomości. Strategia ta pokazuje jak w 6 lat stać się wolnym finansowo i zapewnić sobie dodatkowe źródło przychodu.

Poniżej tego filmu zamieszczam najciekawsze komentarze biorących udział w tym WEBINARZE. I zapraszam na najbliższą środę g. 20.00 odbędzie się udoskonalona powtórka tego WEBINARU. Jeśli nie brałeś udziału, zapisz się teraz i przyjdź koniecznie. Gwarantuję miejsce pierwszym 500 osobom.

 

 

TUTAJ MOZESZ ZAPISA SIĘ NA WEBINAR środa 10 sierpnia g. 20.00

 

Prezent ode mnie Grę Rentiera otrzymuje Paweł Szymeczko. Nie mniej jednak przydałoby się więcej prezentów. Każdy kto zostawił komentarz z poniższej listy może liczyć na audiobook mojego autorstwa gratis. 

 

Wojciech Fąferko Od kilkunastu lat prowadzę z sukcesem działalność gospodarczą. Niestety rozwój moich spółek wiąże się z tym, że mam coraz mniej czasu … Zarządzanie dużą grupą pracowników i współpracowników zajmuje większość mojego czasu. Od lat noszę się z zamiarem ograniczenia działalności i skupienia się na jednej rzeczy. Inwestuję od kilku lat w nieruchomości, ale wynajmuję je. Dzięki za pokazanie nowej drogi. Jestem pewien, że taka forma działalności nie tylko daje zyski, ale również satysfakcję! Pozdrawiam 🙂

Piotr Majewski Wojtek super strategia z procentem składanym 100% rocznie uzyskiwanym z flipów na nieruchomości. Dla niedowiarków z 30.000 zł w 6 lat można 'wypracowac’ 2.000.000 zł
WOW!

Piotr Popęda Konkretny, bez zbednego self-marketingu, faktologiczny, dla kazdego mocno zdeterminowanego laika i przetestowany na tkance zywej i w rzeczywistosci. Tak w skrocie moge opisac webinar – polecam temat i Wojtka ktorym, jak dobrze pojdzie, mozna za 7 lat zostac 🙂 Pozdrawiam z pasja 🙂

Mateusz Olszewski Webinar, który zmusza do działania. Pan Wojtek od kuchni przedstawia sprawdzoną strategię obrotu nieruchomościami – prosty plan, który wykonywany konsekwentnie pozwoli Ci osiągnąć w najbliższych latach niezależność finansową.

Kamil Krzywonos Mimo młodego wieku (18lat) ciągle myślę jak być bogatym i jak utrzymać rodzinę,rodziców którzy pracując 5/7 przez 20lat tak naprawdę są dalej zmuszeni pracować do końca życia za marne średnie krajowe . Czytając książki Roberta kiyosaki czy Twój Wojtku poradnik zdałem sobie sprawę, że wystarczy uwierzyć w siebie, dążyć do czegoś , kształcić się w tym kierunku i może Ci się udać. Mam w swoim życiu już cel i do tego dążę Kształcę sie jako ekonomista Wierze że może mi się udać Rozmawiając z rówieśnikami o pieniądzach wydatkach zdaje sobie sprawę jak bardzo sie od nich różnię , oni myślą”wezmę kredyt na samochód albo pożyczę by wozić się”- ja myślę jak zdobyć pieniądze by kupić grunt przy drodze wojewódzkiej który ma potencjał . Niestety brak doświadczenia , młody wiek , wydaje mi sie że jeszcze mam czas. Tak chcę zacząć swoją przygodę z inwestycjami . Po ukończeniu szkoły – praca, wypracowanie dobrego kapitału i trzeba zaryzykować 🙂 Dziękuję Wojtku za Webinar , za dzielenie sie doświadczeniem jeżeli będzie taka możliwość na pewno będę próbował dążyć do swojego celu Twoja strategią lub jej modyfikacją 🙂 Pozdrawiam

Mona Wilkosz Dziękuję za wspaniały webinar, nie nastawiony na sprzedaż tylko na wiedzę.
Sama kwintesencja tematu podana smacznie i przystępnie, sesja pytania odpowiedzi prowadzona bez omijania i owijania w bawełnę.
Miło słucha się ludzi mających wiedzę połączoną z pasją.

Paweł Szymeczko Najskuteczniejsza strategia inwestowania w nieruchomości

1. FLIPY, czyli obrót nieruchomościami jest strategią zdecydowanie korzystniejszą, niż zabawa w wynajem, ponieważ jesteśmy w stanie uzyskać znacznie większą roczną stopę zwrotu (100% w skali roku na 2 sprzedanych nieruchomościach zbliżonych do wzorcowych, co jest realnym od osiągnięcia zwrotem) i przy mniejszym wkładzie czasowym. Mieszkanie wzorcowe to mieszkanie 45-60m^2 z z dwoma lub trzema pokojami rozkładowymi nie posiadające widocznych i istotnych cech obniżających jego wartość.

2. Na start należy dysponować kapitałem 30 000 zł, lecz nie jest to warunek ostateczny, który całkowicie blokuje nasze możliwości. Strategia przyjmuje, że w ciągu 1. roku obracamy 2 nieruchomościami. To nie jest dużo. W ten sposób po ok. 7 latach gromadzimy kapitał przekraczający 2 mln zł i osiągamy dochód pasywny w wysokości 15-20tys. zł mając do zainwestowania kapitał ok. 30 tys. zł, czyli nasz CEL strategii.
*CZYLI ZAŁOŻENIA:
– 30 000 zł na start;
– 2 sprzedane nieruchomości w ciągu 1. roku;
– 15 000 zł zysku na jednym 'Flipie’;
– nie uwzględniamy opodatkowania, jest to sprawa indywidualna zależna od kilku niezależnych czynników np. skali inwestycji;

3. Przebieg najskuteczniejszej strategii inwestowania w nieruchomości:

START: 30 000 zł —> ZYSK: 2×15.000 zł = 60.000 zł
1 rok: 60.000 zł —> ZYSK: 4×15.000 zł = 120.000 zł
2 rok: 120.000 zł —> ZYSK: 8×15.000 zł = 240.000 zł
3 rok: 240.000 zł —> ZYSK:16×15.000 zł = 480.000 zł
4 rok: 480.000 zł —> mając ok. pół miliona zł do inwestycji przechodzimy na większe nieruchomości
5 rok: 960.000 zł —> ZYSK: 1.920.000 zł
6 rok: 1.920.000 zł do inwestycji
7 rok: osiągamy CEL strategii odkładając ponad 2 mln zł i uzyskując przychód pasywny 15-20.000 zł miesięcznie, który pozwala nam cieszyć się wolnością finansową i wyrwać się z wyścigu szczurów 🙂

Dzięki za dobrze przygotowany i merytoryczny Webinar:)
Pozdrawiam i życzę Wam powodzenia w inwestowaniu!

Aleksandra Jaroń W każdym z nas rodzi się wiele wątpliwości na temat przyszłości: czy czeka mnie godne życie, czy utrzymam rodzinę, czy będę mogła pozwolić sobie na wymarzone wakacje czy wymarzony styl życia a jeśli nie, to czy państwo się mną należycie zaopiekuje na starość. Nie zastanawiaj się dłużej, bo to nic nie zmieni… Poznaj Wojtka, skorzystaj z Jego doświadczenia, którym chętnie się dzieli! Szkolenia, webinary, książka, gra… A najważniejsze – praktyka!!! Pełen wachlarz możliwości! Zacznij działać!!! Tylko przez działanie sprawisz, ze wątpliwości będzie coraz mniej! Ba, może nawet zaczniesz mierzyć wysoko… Polecam, ja tu jestem i czerpię garściami!!! Pozdrawiam i życzę sukcesów 🙂

Jarosław Nyckowski Bez zbędnych elaboratów – Wojtek po prostu jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Czuć tu na kilometr pasję i entuzjazm, co w połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną daje doskonałe rezultaty (co potwierdzają rzeczywiste przypadki). Osobiście przeczytałem jego książkę i mam apetyt na więcej – także pewnie do zobaczenia na szkoleniu 🙂

Konrad Drosiński Harv Eker:
„Jeśli jesteś gotów robić to, co łatwe, życie będzie trudne, ale jeśli jesteś gotów robić to, co trudne, życie będzie łatwe” . Brawo Wojtku 100% wiedzy i motywacji. Dzięki za dzisiejszy webinar

Mar Ian Mysli Wiec Jest wiele dróg inwestowania giełda, BTC, kolekcjonerstwo jednak flipy wydają się najmniej wymagający czasowo. i 100% zysku rocznie robi wrażenie.

Ryszard Szerechan Strategia inwestowania, którą propaguje Wojtek, jest strategią nowatorską. Daje nie tylko nadzieję, ale przede wszystkim realne możliwości na sukces i godne życie tym, którzy nie dysponują dużym kapitałem. Strategia ta nie mówi o czekaniu 20 lat na prawdziwe zyski , ale pozwala, w krótkim czasie czerpać realne dochody z obrotu nieruchomościami. Do tego Wojtek oferuje swoje długoterminowe wsparcie warsztatowo – mentoringowe. Wszystko to sprawia, że strategia Wojtka jest naprawdę unikalna na Polskim rynku !!!

Dominik Kęszycki Nie ma możliwości przewidzenia wszystkiego co nas spotka po drodze inwestycji w nieruchomości. To tak jakbyś jechał nocą z Gdanska do Zakopanego. Światła Twojego samochodu oświetla Ci zaledwie 200 m drogi, czy to oznacza, że nie dojedziesz? Nie przewidzisz każdego utrudnienia na drodze. Jednak korzystanie ze strategii Wojtka to jak przejazd przez dżunglę, w której to Wojtek wybudował autostradę. Tyle razy przechodził tą drogą, najpierw pewnie z maczetą usuwał gałęzie, żeby dzisiaj pozwolić nam gnac po prostej drodze do celu. Pozyskanie dzisiaj 30 000zl dla nawet niewiele zarabiajacego nie powinno stanowić większego problemu. A obrót 2 nieruchomościami w ciągu roku wydaje się śmiesznie prosty. Ludzie pracują często w pocie czoła na 2 etaty by wiązać koniec z końcem, czy wobec tego nie podołaliby wyzwaniu kupna->remontu->sprzedaży nieruchomosci? No cóż to wymaga odwagi i zaangażowania. „Masz tak jak myślisz, więc myśl, że masz”. Nie ma inwestycji bez ryzyka, ale jest ono tym mniejsze im większa jest Twoja wiedza w temacie. Dlatego najlepiej mieć przy sobie takiego przewodnika jakim jest Wojtek który za rękę poprowadzi Cię jak z 30 000 zrobić 60 000 w ciągu roku i jak w przeciągu 7 lat osiągnąć dochód pasywny na poziomie 15- 20 tys miesięcznie i tym samym stać się rentierem. Mieć w końcu życie dla siebie. Otworzmy oczy i miejmy odwagę. Dzięki Wojtku!

Dominik Kęszycki „Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.” – Zig Ziglar. Oto zdanie, które najlepiej opisuje Wojtka. Człowiek, który z pełną pasją opowiada o swojej drodze do bycia rentierem. Warto przebywać w jego pobliżu i uczestniczyć w każdym organizowanym przez Niego wydarzeniu, jeżeli tylko chcesz osiągnąć wolność finansową.

Magdalena Zagożdżon Najskuteczniejsza metoda inwestowania w nieruchomości:
1. Potrzebujemy 2mln zł, które zainwestowane w nieruchomości na wynajem dadzą przychód pasywny w wysokości ok 15-20 k PLN.
2. Możliwe jest zostanie rentierem w ciągu np. 6 lat, jeśli zainwestowane 30 k PLN będziemy dublować każdego roku – z zastrzeżeniem, że będzie to konsekwentne podwajanie kwoty uzyskanej w każdym roku.

Adam Kuras Wojtek genialnie nakreśla podstawy inwestowania i pokazuje w zarysie całą drogę ze wskazaniem wartości liczbowych. Dobry początek i aperitif przed zgłębianiem dalszej wiedzy. Let’s flip a flat.

Iga Boniecka Niezwykle wartościowy webinar, rzeczowo i na temat. Wyniosłam mnóstwo cennych informacji, szczegółowe przykłady inwestycji uczestników warsztatów, szybkie odpowiedzi na pytania i wiele innych. Wojtek to człowiek z pasją, pełen energii i chęci do dzielenia się swoją wiedzą, Oby więcej takich ludzi. 🙂 Brawa i podziękowania dla całej Ekipy za tak sprawnie zorganizowane spotkanie. Bardzo dziękuję i polecam 🙂

Piotr Ostaszewski Jedyna taki webinar w Polsce, który pokazuje jasną i precyzyjną drogę do sukcesu i wolności finansowej. Widąć gołym okiem doświadczenie i pasję u Wojtka w tym co robi.;)