Zostałem zaproszony do stałej współpracy z ASBIRO. Alternatywna Szkoła Biznesu I Rozwoju Osobistego – bo taka jest pełna nazwa – to jedyna szkoła w której uczą wyłącznie aktywni przedsiębiorcy. To, co ASBIRO odróżnia od innych szkół, to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości. Podstawowym kryterium doboru kadry jest doświadczenie w realnym biznesie, a nie dyplomy czy tytuły naukowe. Nauczycielami są właściciele, prezesi i dyrektorzy firm oraz najlepsi trenerzy w Polsce. W gronie wykładowców ASBIRO zasiada wielu prezesów wielkich firm giełdowych, ale także właścicieli niewielkich przedsiębiorstw.

Założycielem szkoły jest Kamil Cybulski, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat. Rok później miał pierwszego pracownika, a w kolejnym roku już dziesięciu. Kamil założył fundację promującą przedsiębiorczość, której głównym zadaniem jest organizowanie lekcji przedsiębiorczości w liceach w całym kraju. Z każdych zajęć kilku uczniów zawsze było bardziej zainteresowanych i kontaktowało się z fundacją, aby zorganizować więcej zajęć. Z tego właśnie powodu powstała szkoła ASBIRO.

Pierwszy mój wykład odbył się w Warszawie w dniu 14 maja. Przedstawiłem na nim moją drogę jaką przeszedłem, aby osiągnąć sukces w biznesie. Zainteresowanie uczestników wzbudziły warsztaty najskuteczniejszej strategii Inwestowania w nieruchomości, które od dwóch lat organizuję. ASBIRO niewątpliwie uczy prawdziwej przedsiębiorczości, podobnie jak warsztaty przeze mnie organizowane. Drobna różnica polega na tym, że warsztaty, które prowadzę mają za zadanie doprowadzić uczestnika do sukcesu po przez obrót gotówką korzystając odpowiednich dostępnych na naszym rynku instrumentów finansowych. Jest to droga, która wymaga wiele nauki i pracy, ale sukcesy i zdobyte doświadczenia przenoszą się bezpośrednio na portfel uczestników moich warsztatów.

Jeżeli chcesz zobaczyć, posłuchać i przede wszystkim porozmawiać z osobami, które odnoszą sukcesy inwestując w nieruchomości, zapraszam Cię na prawdopodobnie największe takie spotkanie w Polsce, które organizuję po raz drugi w Łodzi w dniu 17 i 18 czerwca w Hali EXPO. Wydarzenie pod nazwą Maraton WIWN Dogrywka.