„Polska wschodnia rozwija się wolniej niż reszta kraju – informuje dzisiaj „Dziennik Gazeta Prawna”. Różnice są coraz większe, mimo miliardów złotych unijnego wsparcia, które już popłynęły do mniej rozwiniętych regionów Polski”.

3 lutego opublikowałem artykuł, że Polska się rozwija i nieruchomości będą drożeć. Dzisiaj znalazłem artykuł, mówiący że niektóre części Polski są coraz biedniejsze. Jak odnaleźć się w takim gąszczu informacji? Coraz wolniej rozwija się Polska wschodnia. Czyli mamy województwa, które słabną ale mamy także województwa, które się umacniają. A w tych województwach miasta, które zyskują. Artykuł ten podaje, że cyt:”Coraz więcej też osób emigruje do większych ośrodków – głównie Warszawy, Krakowa i Wrocławia.” Więcej mieszkańców – większy popyt na mieszkania – ceny będą rosły.

Niezależnie co myślisz i niezależnie co podają media. Dzisiaj próbujemy wychodzić z kryzysu. Każdy autorytet mówi, że w takich okolicznościach – to najlepszy czas na inwestowanie. Działaj. A jeśli się boisz czy masz opory – napisz do mnie, pomogę Ci.

źródło: Wyborcza.pl