Tytuł tego artykułu, to słowa jednego z najbardziej pożądanych mówców na świecie. W jego seminariach na żywo, wystąpieniach publicznych i programach szkoleniowych wzięło udział już ok. czterech milionów uczestników z ponad 100 krajów. W pełni zasłużenie znalazł się wśród sześciu najlepszych liderów biznesu na świecie.

Czy już wiesz o kim mowa?

To oczywiście Anthony Robbins. Autor międzynarodowych bestsellerów, mający na koncie pięć książek wydanych w 14 językach. Twórca najskuteczniejszego systemu osobistego i zawodowego rozwoju wszechczasów, „Personal Power”, którego nagranie sprzedało się na całym świecie w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy!

Dziś, aby dobrze żyć i przetrwać w biznesie, niezbędna jest wiedza z wielu dziedzin, używana jednocześnie. Dlatego warto się uczyć od najlepszych. Już niedługo, po raz pierwszy w Polsce, na tak ogromną skalę, odbędzie się największe seminarium jakie dotychczas powstało w naszym kraju: „THE WAY AHEAD”!

Jeśli teraz zastanawiasz się, co Tonny Robbins ma wspólnego z inwestowaniem w nieruchomości i dlaczego ten artykuł kieruję do Ciebie, to pozwól, że zacytuję samego mistrza:

„Różnica pomiędzy MUSISZ, a POWINIENEŚ…
to życie którego pragniesz i to którym żyjesz.”

Moimi czytelnikami są osoby, które bardzo często stają przed koniecznością dokonywania decyzji, które będą miały wpływ, czasem nawet na kolejnych 30 lat ich życia. Otrzymuję wiele listów zarówno od inwestorów nieruchomości, którzy kupują, aby wyremontować i sprzedać z zyskiem, ale również od osób, które po prostu chcą kupić swój jeden wymarzony dom, lub mieszkanie. To szalenie trudna decyzja, kiedy jeden podpis pod umową kredytową ma przesądzić o stylu, a przede wszystkim komforcie życia Twojego i Twojej rodziny przez kolejnych kilkadziesiąt lat…

W chwili podejmowania takich decyzji targają nami skrajne emocje. Z jednej strony chcielibyśmy podjąć decyzję samodzielnie. Serce już by chciało kupować, ale rozsądek podpowiada, aby poradzić się kogoś, kto się na tym zna. I tu zaczynają się schody. Jedni ufają najbardziej opiniom internautów, inni zasięgną porady w rodzinie (osobiście nie zalecam, jeśli nie masz w rodzinie eksperta, ponieważ takie decyzje podejmowane są zbyt emocjonalnie), jeszcze inni poszukają niezależnego eksperta, aby doradził najlepsze dla nich rozwiązanie.

Może niektórym wydawać się, że dla eksperta rynku nieruchomości podjęcie takiej decyzji, to jak zdecydować, czy wypić kawę czarną czy z mlekiem. Otóż zapewniam Cię, że tak nie jest. Dla mnie osobiście jest to ogromna odpowiedzialność. Mając świadomość, że na podstawie mojej rekomendacji, ktoś podpisze długoterminową umowę kredytową, zmuszony jestem do znacznie głębszej i dokładniejszej analizy sytuacji, niż gdybym podejmował decyzję we własnej sprawie.

Z jednej strony czuję się wyróżniony, że dana osoba obdarza mnie tak dużym zaufaniem, z drugiej strony właśnie dlatego muszę być maksymalnie skoncentrowany i pewny tego, co rekomenduję. Z tego samego powodu współpracuję wyłącznie z doświadczonymi ekspertami m. in. od bankowości, prawa, podatków i administracji, ale także z inwestorami, którzy niejednokrotnie podejmują decyzje warte setki milionów. Wymiana doświadczeń z takimi specjalistami, pozwala zarówno mnie, jak i uczestnikom moich warsztatów spać spokojnie, w oczekiwaniu na realizacje zysków z naszych inwestycji.

I tak wygląda codzienne życie wielu inwestorów nieruchomości, którzy prawie każdego dnia muszą podejmować wyjątkowo trudne decyzje, mając pełną świadomość tego, że nawet niewielki błąd, czy niedopatrzenie na początku inwestycji, może nas kosztować fortunę. Jeśli jednak odpowiednio wykorzysta się swoją lub czyjąś wiedzę oraz aktualne możliwości rynkowe, możemy mieć wręcz pewność, że zainwestowane pieniądze będą dla nas efektywnie pracowały przez kolejne lata, powiększając nasz majątek.

Kilkakrotnie podkreślałem dziś to, jak ważne jest otaczać się ludźmi bardziej doświadczonymi. Ludźmi, od których możemy się wiele nauczyć dla poprawy jakości własnego życia. I w tym miejscu powrócę do bohatera dzisiejszego artykułu.

Uważany – od ponad 20 lat – za nr 1 trenerów biznesowych na całym świecie – Anthony Robbins przyjeżdża do Polski! Piszę o tym już dzisiaj, ponieważ właśnie dotarła do mnie ta wspaniała wiadomość. Już niedługo będziemy mieli niepowtarzalną okazję osobistego spotkania się z mistrzem życiowej przemiany. Anthony Robbins przekonuje, że:

„Motywacja może przynosić krótkotrwałe rezultaty.
To na czym nam zależy to długotrwały efekt.”

Głowy państw, wybitni sportowcy i aktorzy, którym pomagał osiągnąć najwyższe poziomy są niepodważalnym dowodem skuteczności jego metod transformacji. Bill Clinton, Andre Agassi, Serena Williams, Hugh Jackman i Oprah Winfrey potwierdzają prawdziwość tych słów. Wszyscy oni, w różnych momentach swojego życia, zwrócili się do niego, by pomógł im przekroczyć kolejne granice aby osiągnąć jeszcze większy sukces. I to się udało!

Anthony Robbins poświęcił ponad 30 lat aby odkryć, co jest niezbędne by „ŻYCIE LUDZI STAŁO SIĘ NIEZWYKŁE”. Na każdym szkoleniu jego celem jest, aby uczestnicy seminarium dokonali PRZEŁOMU w swoim życiu. Setki tysięcy ludzi rocznie dokonują TRANSFORMACJI SWOJEGO ŻYCIA i ZMIENIAJĄ je na LEPSZE, zarówno w sferze biznesowej jak i osobistej.

Już niedługo, po raz pierwszy i być może jedyny w Polsce, będzie niepowtarzalna możliwość, aby osobiście uczestniczyć w seminarium zorganizowanym w naszym kraju z takim rozmachem.

Ja już zarezerwowałem miejsce. Teraz kolej na Ciebie 🙂

W życiu wielu ludzi wie, co robić, ale mało ludzi robi to, co wie…
Nie wystarczy tylko wiedzieć! Musisz podjąć działanie!


Tutaj możesz zobaczyć szczegóły wydarzenia