“Nie czekaj na idealny moment na zmianę – wybierz moment i spraw by był idealny.”

Słowa nabierają mocy wtedy, gdy przekuwasz je w czyny. Zmiana rozpoczyna się wtedy, gdy zaczynasz myśleć. Najczęściej słyszymy, że aby coś zmienić, trzeba wszystko dokładnie przemyśleć, zastanowić się, przygotować i podjąć trud, by wdrożyć owe postanowienia w życie. Czy jest to rzeczywiście tak żmudne?

Jak zmienić coś w swoim życiu?

Jest wiele niezawodnych metod, recept, które próbują nam sprzedać różni specjaliści. Jedni radzą by planować, inni by spontanicznie wykorzystywać okazję, jeszcze inni by zaufać swojemu instynktowi. Ile rad, tyle wątpliwości.

Nie trać czasu na spełnianie cudzych oczekiwań. Idź własną drogą. Te proste słowa nie są pozbawione sensu. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia a nie cudze, musisz zapytać się samego siebie – co jest Twoim marzeniem? Co chciałbyś aby się zmieniło by uzyskać konkretną rzecz.

Wybierz moment, spraw by był idealny

Jeśli jej znalezienie wymaga zmiany – zmieniaj. Każda chwila jest dobra, by zmienić coś w swoim życiu. Nie czekaj na idealny moment na zmianęmoment na zmianę – wybierz moment i spraw by był idealny. Z pozoru trudne do realizacji twierdzenie, zaczyna nabierać sensu w momencie, gdy przekonujesz się:

Co jest Twoim marzeniem?

Zaczynasz wierzyć, w to, że możesz je zrealizować

Szukasz sposobu by je urzeczywistnić.

Nie ma porażek – są informacje zwrotne

Często zadajesz sobie pytanie: A co jeśli nie uda mi się tego osiągnąć? A co jeśli mój cel jest za trudny? A co jeśli nie podołam?

Ktoś kiedyś powiedział, że niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Jeśli cokolwiek jest Twoją wymówką, która powstrzymuje Cię od zmiany – czas przestać w nią wierzyć. Łatwo zasłaniać się wymówkami. Z różnych powodów uważamy je za użyteczne, pomocne, często usprawiedliwiające.

Co zrobisz gdy zabraknie Ci wymówek?

moment na zmianę

Popełniają mnóstwo błędów – wyciągaj lekcję

Margaret Thatcher powiedziała:

„Uważaj na myśli,

bo staja się słowami .

Uważaj na słowa,

bo staja się działaniem

Uważaj na działanie,

bo staje się zwyczajami

Uważaj na zwyczaje

bo stanowią o charakterze

i uważaj na charakter,

bo staje się twoim przeznaczeniem

Stajemy się tym, co myślimy”

Jeśli stajemy się tym, co myślimy, to powinniśmy myśleć o konkretnym celu w jak najlepszym świetle. Zatem, jeśli Twoim celem jest:

zmiana życia, zapewnienie sobie i bliskim lepszego bytu,

wzbogacenie się, np. poprzez inwestycje w nieruchomości, giełdę itp

pewność finansowa, która będzie zabezpieczeniem na przyszłość

uświadom sobie, że możesz wszystkie cele zrealizować, konsekwentnie dążąc do nich.

Jeśli Twoim celem jest wzbogacenie się, choćby poprzez inwestowanie w nieruchomości, warto byś zastanowił się jak zacząć realizować swoje marzenia.

Wahasz się czy rozpocząć przygodę z rynkiem nieruchomości? Zastanawiasz się czy straciłbyś więcej czy zyskał? Szukasz kogoś, kto pozwoli Ci uwierzyć w swoje możliwości?

Poprowadzę Cię przez cały proces inwestycji, nauczę Cię jak wybierać, remontować i sprzedawać nieruchomości. Dzięki temu staniesz się świadomym inwestorem, a Twój dochód wzrośnie. Porozmawiajmy o Twoim sukcesie Nie powtarzaj, że zaczniesz od jutra.Dzisiaj jest jutrem, o którym mówiłeś wczoraj.

Zacznij teraz. TERAZ.

Przeczytaj również: Ceny ofertowe mieszkań rosną wolniej od inflacji