Mamy dość serwisów ogłoszeniowych, na których, żeby móc wystawić ogłoszenie, musimy słono zapłacić? Teraz już nie musimy wydawać pieniędzy za nic. Na portalu okolica.pl umieścimy nasze ogłoszenie bezpłatnie.

Dlaczego warto

Oprócz dodawania ogłoszeń za darmo, korzystając z serwisu okolica.pl zyskujemy również pewność, że nasza oferta ma dokładnie takie same szanse, jak pozostałe. Nie ma tutaj bowiem możliwości wyróżniania ogłoszeń. Wszystkie są tak samo ważne i to poszukujący decyduje o kolejności ich wyświetlania. Dodatkowym atutem jest niezwykła czytelność strony. Częstym błędem jest umieszczanie w ofercie sprzedaży mieszkań opisów zbyt długich i merytorycznie mało ważnych dla nabywców, a pomijanie cech tak istotnych, jak na przykład wysokość pomieszczeń. Twórcy okolica.pl przygotowali zatem formularz dodawania ogłoszeń, zawierający wszystkie potrzebne i ważne parametry nieruchomości. Uzupełniając go do końca, mamy pewność, że nie pominęliśmy niczego istotnego, zaś nasza oferta jest jasna i czytelna dla poszukujących mieszkania. Dzięki temu, system filtrowania, znajdujący się na portalu, działa bez zarzutu i pozwala nabywcy wyszukiwać dokładnie takie mieszkania, na jakich mu zależy. Jeżeli mimo wszystko chcemy dołożyć dodatkowe informacje, możemy to uczynić w polu „dodatkowe informacje”.

 

Cenne wskazówki

 

Dla wielu kupujących, cena jest głównym czynnikiem decydującym o nabyciu mieszkania bądź odrzuceniu oferty. Wystawiając ogłoszenie, wiemy mniej więcej, jak szacują się wartości nieruchomości na rynku lokalnym. Może się jednak okazać, że mimo wszystko nasze oczekiwania są zbyt wygórowane. Dzięki możliwości „powiadom przy niższej cenie”, portal okolica.pl ułatwia szukanie kompromisu cenowego między kupującym i sprzedającym. Opcja ta służy poinformowaniu nas o potencjalnym nabywcy, w przypadku, jeśli obniżymy cenę mieszkania. Dzięki udostępnionym nam statystykom, jesteśmy w stanie oszacować zainteresowanie naszym ogłoszeniem, widzimy bowiem ilość zainteresowanych przy niższej cenie, ilość wyświetleń na liście wyników wyszukiwania, ilość odsłon, ilość wyświetleń naszego numeru telefony oraz ilość i treść przesłanych do nas zapytań mailowych.