Wchodzimy do mieszkania, domu i pojawia się myśl „Ale potencjał, co za wnętrze!”. Niestety często jest to potencjał niewykorzystany lub po prostu ukryty. I wtedy w sekundę przychodzi pomysł: to przestawimy tu, stary fotel do piwnicy, zmienimy kilka elemntów, zdejmiemy ciężkie zasłony, dodamy poduchy, świeże kwiaty, parę detali i będzie od razu lepiej.

Kilka drobnych zabiegów wystarczy. Nie każdy jednak to widzi. Bo jak spojrzeć na swoje wnętrze obiektywnie? Home Stager ocenia je jak potencjalny klient, ale i dekorator wnętrz, dorzuca do tego również spojrzenie fotografa. I tak pracuje: ocena, propozycje zmian, metamorfoza mieszkania, zdjęcia i gotowe. Ktoś pomyśli że to mało, ale o to chodzi: małymi kroczkami dochodzimy do dużej zmiany. Efekty są często zaskakujące, a zainteresowanie ofertami od razu rośnie.

Dobry specjalista w tej dziedzinie pracuje kompleksowo, od analizy nieruchomości, poprzez projekt i realizację, do przygotowania sesji zdjęciowej i wykonania fotografii. Home stager podczas przygotowywania nieruchomości wykonuje szereg czynności, często zaczyna od porządków, czyszczenia i drobiazgowego przeglądu wyposażenia, a kończy przed ekranem komputera przygotowując zdjęcia do publikacji. Dba również o wydatki, przy minimalnych kosztach, potrafi wyczarować cuda. W trakcie realizacji poleci fachowców oraz osoby, które mogą pomóc we wszystkich kwestiach związanych z całym procesem sprzedaży nieruchomości.

Opracowanie re-ARCH Home Staging, www.re-ARCH.pl