Niezależność finansowa nie jest celem dla wszystkich. Niektórzy są szczęśliwi tam, gdzie są, nie chcą nic zmieniać w swoim życiu.

Istnieje grupa ludzi, którzy lubią pracować od 8 do 16, a potem wracają do domu i zajmują się czymś zupełnie innym. Inni z kolei dążą do wolności finansowej na emeryturze albo też chcą się jej doczekać wcześniej. Ale to wszystko dotyczy życia ziemskiego. A nie każdy zadaje sobie pytanie: co będzie, gdy skończę swoje życie?

Ja kieruję się różnego rodzaju wartościami, patrzę za horyzont.

Według mnie bardzo ważne jest, aby mieć dobrą relację z naszym Zbawicielem. Wierzę w to, że kiedyś staniemy przed Bogiem na sądzie ostatecznym. Co wtedy powiemy o swoim wcześniejszym istnieniu? Czy otrzymamy nagrodę, czy też zasłużymy na wieczne potępienie?

Oczywiście możesz mieć swoje zdanie na ten temat. Być może uważasz, że później nic nie ma, że po śmierci wszystko się kończy. Ja nie chciałbym takiego scenariusza w przyszłości. Ale nawet gdyby czekała nas pustka, to niczego nie tracę, myśląc o tym, jak to według mojej wiary będzie wyglądało. Opierając się na Piśmie Świętym, wiem, że wystarczy włożyć troszkę wysiłku w życie ziemskie, postępować zgodnie z pewnymi zasadami, a będzie mnie czekać zbawienie i życie wieczne.

Dlatego zachęcam Cię, żeby dążenie do Twoich marzeń nie stało się Twoim bożkiem.

Niezwykle istotne jest to, jak przeżywasz to życie. Czy jesteś dobrym człowiekiem? Czy jesteś przyjaźnie nastawiony? Czy pomagasz ludziom? Czy zachowujesz się uczciwie?

W naszej społeczności WIWN® dostrzegam całą masę życzliwych osób. Kiedy ktoś przychodzi do nas z zewnątrz, jest zaskoczony tym wyjątkowym klimatem. Tutaj ludzie nie konkurują ze sobą, a wręcz odwrotnie – pomagają sobie: dodają sobie otuchy, grają czysto, nie oszukują, nie kłamią.

Weź pod uwagę fakt, że dobro wraca. Zastanów się, jak to będzie u Ciebie.

finansowa

Niektórzy mówią, że pieniądze szczęścia nie dają. I faktycznie same w sobie nie dają. Pieniądze nie są ani dobre, ani złe.Wszystko jest związane z tym, co zamierzasz z nimi zrobić. Możesz korzystać z nich samemu, a możesz pomagać innym i rozwijać świat.

Dla mnie najważniejszym celem jest spotkanie z moim Zbawicielem. Dlatego staram się postępować zgodnie z Biblią. I wierzę, że Bóg zabierze mnie do miejsca, w którym będę szczęśliwy, w którym nie będzie głodu, płaczu, chorób i cierpienia.

Zachęcam do zapoznania się z moją książką pt. Bliżej Boga być. Przy zakupie w Sklepie Rentiera cały zysk przekazywany jest na Fundację Lepszego Życia, gdzie rozwijamy wiele projektów. Możesz też całkowicie za darmo pobrać audiobook ze strony: www.marzeniemamoc.pl.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę pozytywnych przemyśleń!