O Kongresie Mieszkanicznika chyba pisać nie trzeba. Jedyna taka impreza na tak wielką skalę poruszająca wiele aspektów dotyczących inwestowania w nieruchomości. Na samym dole zamieszczam link do poczytania o Kongresie. Dodam tylko, że w tym roku ja także będę prelegentem. Poniżej dwa słowa o moim wystąpieniu:

Temat warsztatu: „Zastosowanie Wzoru Powodzenia Inwestycji podczas inwestowania w nieruchomości”

Na spotkaniu pokażę, jak korzystać ze Wzoru Powodzenia Inwestycji, którego jestem autorem, a który sprawia, że w dniu zakupu wiesz, ile zarobisz na kupowanej nieruchomości. Podpowiem jak zbadać rynek, na co przy badaniu zwrócić uwagę i jak pewnie oszacować ceny nieruchomości, które będą niezbędne do Wzoru Powodzenia Inwestycji. Działając wg tych wskazówek – każda Twoja transakcja będzie bezpieczna i poprowadzi Cię do sukcesu. Pokażę także na przykładach Uczestników Swoich Warsztatów WIWN® sukcesy przy stosowaniu tego wzoru. Jeśli chcesz przy flipach zarabiać m. 20 a 40 tys zł – koniecznie przyjdź na prelekcję.

Jak dokonać zapisu ?

Jeśli jesteś członkiem Mieszkanicznika, to:

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na kongres, który znajduje się tutaj http://mieszkanicznik.org.pl/kongres/viii-kongres/ ,  kliknij „prześlij” ale zapłać za pomocą mojego linka partnerskiego https://secure.transferuj.pl/h=c0fae9e50ea3b88b2346a8b9ba75987b99ec0288.

Dzięki temu otrzymasz rabat 10 % na cenę biletu. 

Jeśli zdecydujesz się przystąpić do stowarzyszenia przed kongresem, możesz skorzystać z ceny jak dla członka, a w formularzu zapisu na kongres powołaj się na mnie.

Jeśli nie jesteś członkiem Mieszkanicznika, a chcesz zostać – dostaniesz inną cenę, przy czym w formularzu rejestracji powołaj się na WIWN.pl sp. z o.o. sp komandytowa. 

Niezależnie, którą ścieżkę wybierzesz – dodatkowo możesz wybrać z www.skleprentiera.pl dowolną pozycję książkową lub audiobookową do 60 zł gratis.

Wojciech Orzechowski